Blog Sylwii Ignatowskiej

“Prezenty”

“Gifts”

Zaszalałam. Zrobiłam sobie prezent. Mam kolorowe warkoczyki. Strasznie mi się podobają. Już wiem że następne będą jeszcze bardziej kolorowe. I to tyle jeśli chodzi o prezenty dla mnie.

So, I went a little crazy and made myself a gift. I got some multicolored braids. I really like them. I already know that the next ones I get will be even more colorful. That’s about it for the gifts for me.

Teraz robię prezenty dla innych. Mam zamówienie na pięć poduszek z inicjałami dla rodzeństwa, które wspólnie obchodzi urodziny.

Now I’m making gifts for others. I received an order five pillows with initials for siblings who are celebrating their birthday together.

Wszystkie poduszki mają ten sam wzór, pikowany na białym tle. Różni je tylko kolor nici zastosowanych w trakcie pikowania.

All of the pillows have the same design, quilted on a white background. The only difference between them is the color of the threads used during quilting.

Efekt końcowy wyszedł bardzo fajny. Niby wszystkie takie same, a jednak każda inna.

The end result looks very nice. They look very much alike but at the same time, each one is different.

Mam nadzieję że się spodobają.

I hope they will like them.

  • Anna Ploch, 11 października, 2021, 1:37 pm

  Odpowiedz

  4 czy 5 poduszek? A w ogóle to uwielbiam poduchy z tym “marginesem” dookoła – wyglądaja jeszcze bardziej elegancko! No efekt Wow!

   • Syla, 12 października, 2021, 8:35 am
   • Autor

   Odpowiedz

   W pierwszej wersji było cztery ale okazało się, że to za mało, bo doszła piąta. Musiałam poprawić wpis i jakoś tak nie do końca się udało. Dziękuję za znalezienie pomyłki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.