Blog Sylwii Ignatowskiej

Rozpoczęte projekty

Projects in progress.

Zawsze wyznawałam zasadę, że nim rozpocznę nowy projekt muszę skończyć następny. I trzymałam się tej zasady aż do ostatniego tygodnia.

I have a rule that I won’t start new projects until I have finished the current one that I am working on. I have always stuck to that rule, until last week.

Przyznaję się, że nie skończyłam mojego OBW – „One Block Wonder” . Postęp prac jest, ale do końca jeszcze daleko.

I must admit that I am not done with OBW – “One Block Wonder” yet. The work is progressing so far, but it is far from over.

Do tego zabrałam się za następny projekt.

I went to work on my next project.

Tym razem zero szycia. Czas na szydełkowanie.

This time no sewing. Time for crocheting.

I tu także myślę, że postęp prac mógłby być większy.

Here also, I’m starting to think to myself that my progress should be much bigger. I should be further along.

Popełniłam jednak straszny błąd. Nie przeczytałam całej instrukcji i przez dwa dni to co wyszydełkowałam musiałam popruć.

But I made a terrible mistake. I did not read the entire instruction set and whatever I crocheted for thepast two days had to be ripped apart

Frustracja była ogromna więc porzuciłam na chwilę swoją robótkę i zabrałam się za nowy projekt. Tym razem z duchem czasu czyli króliczek wielkanocny.

I was so frustrated, so I dropped it for a while and started a new project.

Króliczek wielkanocny wydrukowany. Resztę postępów pewnie pokarzę w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że nic nowego nie zacznę.

This is my latest print- the Easter bunny. I will show the rest of the progress next week. I hope I do not start on anything new again.

Trzymam za siebie kciuki. To chyba wpływ ciągłego siedzenia w domu.

 I cross my fingers for myself. I think that spending all this time at home recently has had a verynegative influence on me.

Muszę jeszcze pokazać zdjęcie pięknego quiltu “Gypsy Wife”,uszytego przez Sylwię, a wypikowanego przeze mnie. Dostałam zgodę więc publikuję.

I want to show you the picture of a very nice quilt called “Gipsy Wife” sewn by Sylwia Haluch and quilted by me -Sylwia Ignatowska. Sylwia Haluch agreed to show it in public so here it is.

Patrzcie i podziwiajcie.

Look and admire 😊 we are both so proud of our work.

I to na tyle jeśli chodzi o ten tydzień. Mam nadzieję, że w przyszłym będzie lepiej.

And that is all for this week. I hope the next one will be more interesting.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.